Celkom 39 204 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Spoločnosť Attack s.r.o. je najväčší slovenský výrobca tepelnej techniky. S výrobou započal v r. 1995 so stacionárnymi kotlami a postupne rozširoval svoju výrobu na dnešnu úroveň, kedy vyrábame široký sortiment nástenných kondenzačných a nástenných atmosferických kotlov, stacionárnych kotlov , splyňovacích kotlov, kotlov na pelety, kotlov na tuhé palivo a zásobníkov TÚV.


Spoločnosť sa zaraďuje medzi stredné firmy rozprestierajúca sa na cca 5000 m2 zastavanej plochy a približne 1000 m2 nezastrešenej plochy.

V súčasnosti ATTACK, s.r.o. zamestnáva 100 až 150 ľudí podľa dopytu trhu.


Pravidelne sa zúčastňujeme na domácich a zahraničných výstavách tepelnej techniky, na ktorých firma získala celú radu ocenení od čestných uznaní až po zlaté medaile.


Všetky kotle sú osadené komponentami od svetových výrobcov vyrábané najmodernejšou technológiou, výroba kontrolovaná kamerovým a počítačovým systémom a testované najprogresívnejšími zariadeniami a metódami.


Ako palivové médium sa používa zemný plyn, alebo LPG-propan. Pre užívateľov biomasy ponúkame liatinové kotle na pevné palivo (drevo, uhlie, koks), alebo oceľové, drevo-splyňujúce kotle (pyrolitické), kotle na pelety, ktoré pracujú s vyššou účinnosťou a šetria životné prostredie.


Spoločnosť ATTACK, s.r.o. vyrába všetky výrobky vo vlastných výrobných halách, má vlastný vývoj, konštrukciu, predaj a export na zahraničné trhy. Veľkosť firmy a zabezpečovanie všetkých činností vysoko-profesionálnym managmentom a jedným majiteľom, nám umožňuje byť flexibilnou a ústretovou firmou.
Sídlo firmy, kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Dielenská Kružná 5020, 038 61 Vrútky
Telefón: 043 400 31 01
Fax: 043 400 31 06
E-mail: kotle@attack-sro.sk
Web: www.attack.sk
E-shop: www.attack-predaj.sk
Cenník: www.attack.run.sk/?run=content&id=192&lang=sk
Kontaktné osoby
 • Matej Pius /Marketing/
Ďalšie údaje, zaujímavosti
 • Forma podnikania: spol. s r.o.
 • Rok založenia, tradície: 1995
 • Firma má 150 zamestnancov
 • DOTÁCIA od výrobcu kotlov ATTACK, s.r.o. Zľava - 20 percent - DOTÁCIA 3 x 1 000,- Eur na peltizačný kotol
Ilustračné obrázky a fotografie
ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 1ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 2ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 3ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 4ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 5ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 6ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 7ATTACK,s.r.o. európsky výrobca, exportujúci do celého sveta - 8
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Výroba, montáž tovaru:
Stacionárne kotle, Nástenné kondenzačné kotle, Nástenné kotle, Plynové zásobníky TÚV, Nepriamoohrievané zásobníky TÚV, Solárna technika, Akumulačné nádrže, Radiatory, príslušenstvo
Predaj, distribúcia tovaru:
Stacionárne kotle, Nástenné kondenzačné kotle, Nástenné kotle, Plynové zásobníky TÚV, Nepriamoohrievané zásobníky TÚV, Solárna technika, Akumulačné nádrže, Radiatory, príslušenstvo
Poskytované služby:
servis
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved