Celkom 39 123 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Spoločnosť BC TORSION bola založená v máji 1991 v Brezovej pod Bradlom ako prvý spoločný podnik v priemyselnej oblasti medzi Československou federatívnou republikou a Francúzskom. Je súčasťou zoskupenia firiem patriacich do skupiny DIRICKX.

BC TORSION je výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá vyrába a exportuje širokú škálu poplastovaných kovových pletív (6-hranné), plotov (pletené, zvárané), bráničiek, brán (aj motorizovaných), stĺpikov a rôznych doplnkov v širokej škále farieb RAL. Spoločnosť sa zaoberá aj predajom výrobkov materskej firmy DIRICKX (zvárané panely, tyčové plotové dielce, okrasné ploty, bezpečnostné ploty a doplnky, stĺpiky, brány a doplnky).

Pletivá a ploty značky DIRICKX sa vyznačujú dlhou životnosťou, ktorá je zabezpečená špeciálnou technológiou poplastovania a poskytuje im dvojitú ochranu pred koróziou (zinok a plast). Táto technológia povrchovej úpravy sa zakladá na fluidnom natavení PVC prášku na vopred upravený drôt v priebežnej plastifikačnej linke, ktorá je jedinou v tejto časti Európy. Vďaka tejto metóde sa odhaduje až 50 ročná životnosť plotov, pričom sa na vybrané druhy poskytuje zákazníkom až 10-ročná záruka.

Predaj na slovenskom trhu sa realizuje cez obchodnú sieť, ktorú tvoria zmluvné veľkosklady a sieť zmluvných predajní rovnomerne rozložených po celom území Slovenska.

Spoločnosť má 75 zamestnancov. Spoločnosť exportuje do rôznych krajín: Francúzsko, Česko, Maďarsko, Slovinsko, Estónsko, Poľsko, Rumunsko, Rakúsko a Švédsko. Firma má od roku 2005 certifikovaný systém kvality podľa ISO normy 9001:2000.

V roku 2006 BC TORSION rozšírila svoju ponuku o elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), ktorých súčasťou sú systémy riadenia a kontroly vstupov, kamerové systémy, detekcia a poplachové systémy a elektronické požiarne systémy. Spoločnosť poskytuje ponuku EZS s komplexnými službami, ako je projekt, dodávka, inštalácia a servisné služby. Týmto krokom sa spoločnosť stala najväčším poskytovateľom služieb v oblasti „úplnej bezpečnosti“.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Štverník 662, Brezová pod Bradlom 906 13
Telefón: 034 624 26 25
Fax: 034 624 28 70
E-mail: bctorsion@dirickx.sk
Web: www.dirickx.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Tibor Lazarovič /riaditeľ/
Ďalšie pobočky firmy BC TORSION spol. s r.o.
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: akciová spoločnosť
  • Rok založenia, tradície: 1991
  • Firma má 75 zamestnancov
  • Ploty značky DIRICKX sú lídrom v dizajnovom napredovaní hotových oplotení a držiteľom viacerých ocenení napr.: - Zlatá medaila za kvalitu a inováciu - Medzinárodná cena za kvalitu - Cena za image podniku a Zlatá medaila za dizajn - Zlatú medailu Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory za rozvoj francúzsko-slovenských obchodných vzťahov - Janus 2001 - Najlepšieho exportéra roku 1998 Slovenskej republiky
Ilustračné obrázky a fotografie
BC TORSION spol. s r.o. - 1BC TORSION spol. s r.o. - 2BC TORSION spol. s r.o. - 3BC TORSION spol. s r.o. - 4BC TORSION spol. s r.o. - 5BC TORSION spol. s r.o. - 6BC TORSION spol. s r.o. - 7BC TORSION spol. s r.o. - 8
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Výroba, montáž tovaru:
širokú škálu poplastovaných kovových pletív (6-hranné), plotov (pletené, zvárané), bráničiek, brán (aj motorizovaných), stĺpikov a rôznych doplnkov v širokej škále farieb RAL.
Predaj, distribúcia tovaru:
Ploty | Stĺpiky | Brány | Doplnky | Bezpečnostné systémy
Poskytované služby:
Cenové kalkulácie | Technické poradenstvo | Montáž
Ďalšie možnosti a odkazy
REKLAMA
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2018, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved