Celkom 39 175 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
The Language School je jazyková škola, ktorá bola založená v júli 2000 so zastúpením v Košiciach, Bratislave a Trnave.

V súčasnej dobe firma ponúka kurzy v následovných jazykoch:anglický, nemecký, španielský a slovenský.

Špecializujeme sa na výučbu obchodne zameraných programov pre profesionálnych ľudí, robíme učebný proces efektívnym, rýchlym a príjemným. The Language School zamestnáva ako zahraničných lektorov tak aj slovenských učiteľov, ktorí sú plne kvalifikovaní učitelia cudzích jazykov.

The Language School prispôsobuje svoje obchodné kurzy potrebám klientov za účelom vytvorenia nákladovo efektívneho programu pre firmy, ktorým poskytujeme naše služby. S každým študentom sa zaobchádza ako s jednotlivcom, s individuánymi potrebami a želaniami. Na začiatku, každý študent v našej škole robí vstupný test, ktorý pomôže určiť jeho alebo jej úroveň vo vybranom jazyku. Počas testu sú študenti vítaní vyjadriť sa v akých oblastiach by chceli rozšíriť svoje vedomosti, ako napríklad gramatická stránka alebo určitá slovná zásoba.

Po teste majú študenti pohovor s kvalifikovaným učiteľom, ktorý potvrdí úroveň vedomostí študenta. Počas nášho programu sa snažíme zabezpečiť zaujímavé a zábavné materiály pre študentov, založené na našom vyučovacom systéme, aby sme zaručili ich rýchly a spoľahlivý pokrok.

Taktiež poskytujeme kľúčové informácie managerom oddelenia ľudských zdrojov v klientovej firme. Učitelia The Language School evidujú každú hodinu na prezenčných hárkoch, na základe ktorých sú firmy informované o dochádzke a účasti študenta. Naši učitelia tiež písomne evidujú látku, ktorá bola na hodine prebraná, aby sa zaručilo splnenie cieľov stanovených firmou a študentom. Na konci každej hodiny je študent ohodnotený učiteľom podľa číselnej stupnice.

V súcasnosti The Language School ponúka rôzne programy pre našich zákazníkov. Ponúkame vyučovanie v klientovej firme alebo v našich učebniach. Poskytujeme týždenné kurzy a tiež intenzívne víkendové kurzy pre ľudí, ktorí sú veľmi zaneprázdnení. Intenzívne jazykové kurzy sa obyčajne organizujú v hoteloch s miestnosťami na vyučovanie od piatku do nedele. Počas intenzívneho kurzu môžu študenti očakávať to, že celý deň budú používať, cvičiť a učiť sa vybraný jazyk. Intenzívny kurz je obyčajne rozvrhnutý na 30 vyučovacích hodín, ale včítane komunikácie počas jedál a večerného programu možu študenti dostať až 50 hodín používania vybraného jazyka. Správa od študentov a učiteľov hovorí, že počas víkendového kurzu sa môže dostaviť viditeľné zlepšenie v jazyku.

The Language School ponúka tiež programy pre obchodných klientov, ako je školenie managementu, rokovanie a prezentovanie konferencií a špeciálne upravené kurzy podľa požiadaviek klievtov. Tiež ponúkame služby v oblasti tlmočenia a prekladov.
Sídlo firmy, kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Paričkova 24, 821 08 Bratislava
Telefón: 0905 754 772
E-mail: office@thelanguageschool.sk
Web: www.thelanguageschool.sk
Kontaktné osoby
  • Martijn van der Net /riaditeľ/
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 2000
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Poskytované služby:
Kurzy: * Kurz u nás, u Vás * Víkendový intenzívny kurz * Intenzívny kurz na sobotu * Kurzy šité na mieru podľa priania zákazníka Ponuka programov: * Obchodné zameranie * Konverzácia * Bankovníctvo * Profesionálne rokovanie
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved