Celkom 39 169 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Spoločnosť CPM Associates, spol. s r.o. bola založená v roku 2001 a sídli v Bratislave. Hlavným dôvodom vzniku spoločnosti bol rastúci záujem o služby a potreba zastrešenia aktivít, ktoré boli prevádzkované na základe živnosti od roku 1996 a teraz ich poskytuje aj novovzniknutá spoločnosť.

Hlavným zameraním spoločnosti je poskytovanie služieb v oblasti kapitálových a derivátových trhov, investovania a obchodovania cenných papierov v zákonnom povolenom rozsahu a to najmä v zastupovaní, vzdelávanií a informačných technológiách. V tejto oblasti dlhodobo spolupracujeme s renomovanými domácimi i zahraničnými partnermi (banky, maklérske domy a pod.) Kvalita, spoľahlivosť a hlavne spokojnosť našich klientov sú prioritami spoločnosti.
Profesionálny vzdelávací program spoločnosti zameraný na oblasť kapitálových a derivátových trhov sa rozvíja najdynamickejšie. Spočíva najmä v rozsiahle štrukturovanom vzdelávaní investorov a obchodníkov cenných papierov. V súčastnosti patrí spoločnosť medzi lídrov v tejto špecifickej oblasti v rámci ČR a SR.

Celkovo poskytujeme 3 formy vzdelávania. Vzdelávame formou seminárov (BURZUJ UniverzitaTM), školení (BURZUJ InvestorTM a BURZUJ ObchodníkTM) a kurzov (BURZUJ ProfesionálTM). Ak máte záujem dozvedieť sa viac o službách v oblasti vzdelávania navštívte stránku O vzdelávaní, alebo príslušný produkt.

Spoločnosť je ďalej generálnym sponzorom a prevádzkovateľom BURZUJ klubu, ktorý vznikol pre všetkých záujemcov o investovanie a obchodovanie. Pre edukatívne účely v BURZUJ klube spracúvame fundamentálne a technické analýzy, tipy na investovanie, správy a trhové komentáre. Taktiež sa snažíme vzdelávať širokú verejnosť formou rôznych článkov, odborných publikácií a literatúry. Každodenným sledovaním trhov a ekonomiky v Spojených štátoch a Európe analyticky pokrývame hlavné technologické a vysoko kapitalizované spoločnosti a derivátové trhy (Indexy, FOREX). V budúcnosti plánujeme pre členov klubu organizovať rôzne konferencie zamerané na problematiku obchodovania a investovania.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Trnavská cesta 74/A, Bratislava 821 02
Web: www.burzuj.sk; www.cpm.sk
Cenník: www.burzuj.sk/index.php?action=product&id=7&content=13&i=f6f5d6e27bf73cdf1853aaa4b79a78da
Kontaktné osoby
Ďalšie pobočky firmy CPM Associates, spol. s r.o.
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 2001
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Poskytované služby:
VZDELANIE: - BURZUJ ProfesionálTM - BURZUJ KonferenciaTM - BURZUJ ObchodníkTM - BURZUJ InvestorTM - BURZUJ UniverzitaTM - BURZUJ StrategistTM - BURZUJ Spotlight
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved