Celkom 39 179 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Skupina BROKERNET vytvára prehľad v džungli ponuky peňažných produktov a svojim klientom poskytuje také rady, ktoré im prinesú najvyššiu možnú mieru osobných výhod.

Všetci sme sa narodili preto, aby sme prežili plnohodnotný život. Každý z nás má nepopierateľné právo na všetko, čo pomôže naplniť jeho zmysel. Želanie získať a zhodnotiť peniaze je iba prirodzenou túžbou po naplnenom a krajšom živote.

Spoločnosť Brokernet sa snaží sprostredkovať svojím klientom a potenciálnym klientom naplnenie tohto cieľa. Globálny svet tvorí zisk a hospodári s prebytkom. Našich klientov vedieme k tomu, aby sa nevzdávali svojho prirodzeného práva a získali aj oni svoj podiel na tomto zisku. Inými slovami, motivujeme ľudí k aktívnemu prístupu k životu tak, aby sa stali jeho tvorcami, nie pasívnymi „obeťami“ spoločenského a ekonomického vývoja.

Pre našich klientov vytvárame prehľad v džungli peňažných produktov a poskytujeme im také rady, ktoré im prinesú najvyššiu možnú mieru osobných výhod. Myslíme pritom najmä na tzv. predvídateľné životné situácie.

Brokernet pripravuje klientov najmä na tzv. predvídateľné životné situácie. Spoločnosť na Slovensku ešte len prechádza zásadnými ekonomickými zmenami, potrebu riešiť tieto situácie vopred mnohí z nás ešte nevnímajú ako nevyhnutnosť. Kým vo vyspelom západnom svete sa riešenie budúcich životných situácií berie ako samozrejmosť, mnohým z nás hrozí riziko, že z predvídateľných situácií vzniknú situácie, ktoré nás jednoducho zaskočia. Iba dlhodobé pravidelné vkladanie a zhodnocovanie Vašich peňazí Vám zaručí dostatok disponibilnej rezervy v situácii, keď ju budete naozaj potrebovať.

Spoločnosť Bokernet pôsobí na európskom trhu od roku 1999. Od roku 2003 poskytuje nezávislé finančné poradenstvo už aj na Slovensku. Služby skupiny Brokernet dnes využíva viac ako 70 tisíc klientov.

Vytvárame prehľad v džungli peňažných produktov a svojim klientom poskytujeme také rady, ktoré im prinesú najvyššiu možnú mieru osobných výhod.

Myslíme pritom najmä na tzv. predvídateľné životné situácie. Kým vo vyspelom západnom svete sa riešenie budúcich životných situácií berie ako samozrejmosť, mnohým z nás hrozí riziko, že z predvídateľných situácií vzniknú situácie, ktoré nás jednoducho zaskočia. Ak investujeme správne, sporíme na lepšie časy.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Zochova 6-8, 811 03 Bratislava
Telefón: 02 5910 203
Fax: 02 5910 2035
E-mail: info@brokernet.sk
Web: www.brokernet.sk
Kontaktné osoby
  • Erika Kósa /konateľka spoločnosti/
  • Viktor Bernát /konateľ spoločnosti/
Ďalšie pobočky firmy BROKERNET, s.r.o.
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 1993
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Poskytované služby:
* nezávislé odborné poradenstvo - analýza osobnej situácie, výber najvhodnejších produktov na trhu * realizáciu produktov manažovanie vášho portfólia - optimalizácia finančných produktov v čase
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved