Celkom 39 174 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
AEGON Slovensko patrí do koncernu AEGON, jednej z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje produkty životného poistenia, dôchodkového zabezpečenia a sporivo-investičné produkty už viac ako 160 rokov. Koncern AEGON má sídlo v holandskom
Haagu a spoločnosti pod neho patriace zamestnávajú viac ako 27 000 zamestnancov po celom svete. Hlavnými trhmi koncernu sú Spojené štáty americké, Holandsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska. Ďalšími dôležitými trhmi sú Kanada, Čína, Maďarsko, Poľsko, Španielsko, Slovenská republika a Česká republika. Koncern AEGON využíva model podnikania, pri ktorom splnomocňuje svoje lokálne spoločnosti pôsobiace v jednotlivých krajinách na identifikáciu a poskytovanie takých produktov a služieb, ktoré najlepšie spĺňajú rastúce požiadavky klientov, využívajúc distribučné kanály, ktoré sú najvýhodnejšie v rámci danej krajiny. AEGON je hrdý na schopnosť harmonizovať lokálny prístup a silu rýchlo expandujúcej globálnej spoločnosti.

Koncern AEGON je jednou z najväčších finančných skupín na svete, ktorá poskytuje životné poistenie, dôchodkové zabezpečenie a investičné produkty. Koncern AEGON splnomocňuje svoje lokálne spoločnosti pôsobiace v jednotlivých krajinách na identifikáciu a poskytovanie produktov a služieb, ktoré najlepšie spĺňajú rastúce požiadavky klientov, využívajúc distribučné kanály, ktoré sú najvýhodnejšie v rámci danej krajiny.
Koncern AEGON má sídlo v holandskom Haagu a spoločnosti patriace pod neho zamestnávajú približne 30 000 pracovníkov po celom svete. Spoločnosti patriace pod koncern AEGON obsluhujú milióny zákazníkov na viac ako dvadsiatich trhoch v Severnej a Južnej Amerike, v Európe a v Ázii, pričom hlavnými trhmi sú Spojené štáty americké, Holandsko a Veľká Británia.
Kmeňové akcie koncernu AEGON sú kótované na burzách v Amsterdame, Londýne, New Yorku a Tokiu. Okrem toho sú akcie spoločnosti zahrnuté v mnohých veľkých aciových indexoch.
Hlavným poslaním spoločnosti AEGON je vytvárať lepšiu budúcnosť pre všetky zainteresované skupiny. Integrálnou súčasťou tohoto postoja je zodpovednosť koncernu pozitívne prispievať k rozvoju spoločnosti a životného prostredia, v ktorom skupina pôsobí.

Ako medzinárodná životná poisťovňa, dôchodková a investičná spoločnosť, spájame obchodnú činnosť v Severnej i Južnej Amerike, v Európe a v Ázii.
Využívame našu silu a odbornosť na vytvorenie pridanej hodnoty pre klientov, zamestnancov, akcionárov koncernu AEGON a aj pre širšiu komunitu.
Dosahujeme to prostredníctvom inovácií, rastom nášho obchodu a zisku. Naším cieľom je byť vedúcou silou na poli globálnych finančných služieb.

Spoločnosti koncernu AEGON ponúkajú finančné produkty a služby, ktoré pomáhajú ľuďom nielen sporiť počas ich pracovného života, ale aj spravovať ich finančné zdroje v dôchodku.
- Máme 40 miliónov klientov na celom svete, od medzinárodných investičných firiem a nadnárodných spoločností až po individuálnych poistencov.
- Naša značka má vedúce postavenie v Spojených štátoch, v Holandsku a vo Veľkej Británii, naše obchody rastú v Ázii, v Severnej a Južnej Amerike, v strednej a východnej Európe.
- Rozšírili sme náš obchod variabilných dôchodkov a vyvinuli produkty, aby sme pomohli našim klientom lepšie spravovať ich finančné zdroje v dôchodku.

Ako medzinárodná životná poisťovňa, dôchodková a investičná spoločnosť, spájame obchod v Severnej i Južnej Amerike, v Európe a v Ázii.

AEGON dnes vykonáva svoju obchodnú činnosť vo vyše dvadsiatich krajinách Severnej i Južnej Ameriky, v Európe a Ázii. Ekonomický rast a politické reformy v posledných rokoch znamenajú, že ľudia v krajinách ako sú Čína, India, stredná a východná Európa môžu po mnohých rokoch po prvý raz kontrolovať svoje vlastné financie. Kdekoľvek sme prítomní, zameriavame sa na naše tri hlavné trhy: životné poistenie, dôchodkové zabezpečenie a dlhodobé sporenie a investovanie.

Za posledných dvanásť mesiacov sme rozšírili naše pôsobenie na nových, rozvíjajúcich sa trhoch, včítane Číny, Indie, Turecka, Mexika a Rumunska.
Zriadili sme novú regionálnu kanceláriu v Hong Kongu, odkiaľ budeme koordinovať našu činnosť v Ázii.
Máme koordinovanejší, medzinárodný prístup k riadeniu spoločnosti AEGON zavedením troch nových globálnych obchodných činností: asset management, zaistenie v životnom poistení a variabilné dôchodky.

- AEGON mal vždy silnú kapitálovú pozíciu a v týchto turbulentných časoch zostáva našou hlavnou prioritou zachovanie viery a dôvery našich klientov, akcionárov a zamestnancov. V októbri 2008 sme zabezpečili 3 miliardy eur dodatočného kapitálu, ktorý bol časťou podpory holandskej vlády silným a životaschoopným spoločnostiam finančného sektoru v Holandsku. Tieto dodatočné zdroje posilnia nášu kapitálovú rezervu; je to dôležitá ochrana proti ďalším pádom na akciových a hypotekárnych trhoch.
- V súčasnosti využívame odborníkov zo Spojených štátov amerických, aby nám pomohli začať novú obchodnú činnosť na poli variabilných dôchodkov a zaistenia v životnom poistení v Európe a v Ázii a priniesli znalosti a riešenia na nové trhy.
- V rámci celej skupiny máme, resp. vyvíjame štandardy pre obstarávanie, vzťah k životnému prostrediu, zodpovedné investovanie a spotrebu energie, pretože sa chceme správať zodpovedne voči všetkým zainteresovaným stranám.

Spoločnosť AEGON si uvedomuje, že riešenie starých problémov prostredníctvom nových metód prináša nové príležitosti, pre nás i pre našich klientov. Vieme tiež, že odborné znalosti získané v jednej krajine môžu poslúžiť klientom v inom štáte. Naším najvyšším cieľom však zostáva zabezpečiť ďalší trvalý, dlhodobý, ziskový rast pre všetky zainteresované strany. Chceme, aby AEGON bol uznávaný ako dôležitý hráč na poli globálnych finančných služieb – nielen pre jeho finančnú silu či rozsah obchodnej činnosti, ale aj kvôli kvalite jeho produktov, otvorenosti novému zmýšľaniu a kvôli jeho jasnému a priamemu prístupu ku klientom a ostatným zainteresovaným stranám.

Obchodná činnosť koncernu AEGON slúži miliónom klientov vo viac ako dviadsiatich krajinách Severnej i Južnej Ameriky, Európy a Ázie, pričom hlavnými trhmi sú Spojené štáty americké, Holandsko a Veľká Británia.

V minulých rokoch dosiahol AEGON veľmi rýchly rast a svoje obchody rozšíril do krajín strednej a východnej Európy, podpísal nové partnerstvá v Indii a Japonsku, ďalej posilnil svoju prítomnosť v Číne. Skupina rozšírila dosah svojich obchodov do oblastí ako je Španielsko, Holandsko, Spojené štáty a Veľká Británia.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Slávičie údolie 106 , Bratislava 811 02
Telefón: 085 012 34 66
Fax: 02 /206 681
E-mail: aegon@aegon.sk
Web: www.aegon.sk
Ďalšie pobočky firmy AEGON Životná poisťovňa
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: akciová spoločnosť
  • Rok založenia, tradície: 2006
  • Pôsobnost AEGONU : Spojených štátoch amerických, v Kanade, Mexiku a v Brazílii, Holandsko,Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, Maďarsko,Poľsko, Česká republika, Slovenská republika, Rumunsko, Turecko, Španielsko, Francúzsko, Taiwan, Čína, Japonsko Externí partneri: Salve Finance, a.s., ZFP akadémia, a.s., PARTNERS GROUP SK s.r.o., MBI Marketingberatung International spol. s r.o.
Ilustračné obrázky a fotografie
AEGON Životná poisťovňa - 1AEGON Životná poisťovňa - 2
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Poskytované služby:
životné poistenie
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved