Celkom 39 169 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Firma AGROKOM - PLUS spol. s r.o. vznikla v roku 1997. V tom istom roku začala svoju činnosť v oblasti poskytovania obchodných a servisných služieb subjektom pôsobiacim v poľnohospodárstve.
Svojím pôsobením zabezpečujeme predaj a servis poľnohospodárskej techniky v regióne východného Slovenska. Sídlo firmy je v Prešove, kde má vybudované kancelárske, servisné a skladové priestory. Na základe dopytu po našich službách v regióne juhovýchodného Slovenska bola v roku 2009 úspešne otvorená pobočka v Michalovciach.
Oblasť východného Slovenska, v ktorej spoločnosť AGROKOM – PLUS pôsobí, nepatrí z hľadiska klimatických podmienok a kúpnej sily k najstabilnejším. V súčasnej dobe je však aj v týchto podmienkach obnova strojového parku neoddeliteľnou súčasťou efektívneho obhospodarovania pôdy. Našou snahou je preto svojím pôsobením poskytovať komplexné služby spojené nielen s predajom a servisom techniky, ale rovnako aj možnosťami financovania nákupu nových strojov.
Za viac ako 10 rokov činnosti sme si vybudovali na slovenskom trhu pevnú pozíciu. O spokojnosti a kvalite našich služieb svedčí dlhodobá obchodná spolupráca s našimi zákazníkmi a spolupráca s obchodnou spoločnosťou Agroservis.

Predaj
V predaji poľnohospodárskych a komunálnych technológií značky John Deere a Kuhn máme dlhoročné skúsenosti.
Zastupujeme tiež značky:
* STROM - stroje na spracovanie pôdy, mulčovače, dopravná technika,
* AMAZONE - sejacia technika, rozmetadlá,
* Brantner - dopravná technika,
* FULWOOD - dojacia a chladiaca technológia,
* Grimme - zemiakárska technika,
* SYMAGA - skladovacie vežové silá,
* LAW - sušičky obilia,
* IRTEC - zavlažovacej technológie,
* KOMATSU - teleskopické nakladače.
Na všetky stroje spomínaných značiek poskytujeme záručný a následne pozáručný servis spojený s predajom náhradných dielov.
Stroje, ktoré ponúkame, sa vyznačujú vysokou kvalitou a modernosťou riešení, a to pri zachovaní jednoduchosti potrebnej pre poľnohospodárske podmienky. Výhodou je aj dôsledná unifikácia, ktorá podstatne zvyšuje užívateľský komfort a zároveň znižuje nároky na opravu a údržbu.
Naši predajcovia sú pravidelne informovaní o novinkách v oblasti ponúkaných strojov. Na základe Vašich požiadaviek Vám „priamo na mieru“ odporučia to najlepšie z našej ponuky poľnohospodárskej techniky.

Servis
Servisná činnosť predstavuje pri predaji stroja dôležitú úlohu, pretože ho rozhodujúcou mierou podporuje. Základnou myšlienkou našej spoločnosti je komplexnosť ponúkaných služieb a spokojnosť zákazníka nielen pri kúpe stroja, ale aj počas doby jeho prevádzkovania. Pre spoľahlivé fungovanie strojov je nevyhnutná permanentná starostlivosť o nich. Na všetky stroje, ktoré ponúkame, preto poskytujeme záručný a pozáručný servis spojený s predajom náhradných dielov. Veľký dôraz kladieme na diagnostiku strojov, ktorou je možné účinne predchádzať poruchám a tým šetriť Vaše finančné prostriedky.
Poskytované služby v rámci servisu poľnohospodárskej techniky:
* záručný servis,
* pozáručný servis,
* servisná služba PowerGard,
* školenie obslúh strojov,
* sezónne školenia obsluhy,
* diagnostika techniky.
Servisná činnosť je zabezpečená našim tímom vyškolených a skúsených servisných technikov, ktorí majú k dispozícii najnovšie informácie a podporné systémy k zaisteniu bezproblémového zásahu v prípade poruchy stroja, rýchlo a efektívne. Snažíme sa, aby bol servis zaistený na ktoromkoľvek mieste a v akúkoľvek dobu. Naši servisný technici nastupujú na nahlásenú poruchu do 24 hodín.
Pre kvalitný servis zohráva dôležitú úlohu aj vyškolený a skúsený servisný tím. Naši servisný technici sa preto pravidelne zúčastňujú školení, zameraných na informácie o novinkách v konštrukcii, v diagnostikovaní a opravách strojov. Každé servisné vozidlo je vybavené tak, aby každý náš servisný pracovník mohol priamo u zákazníka presne určiť a odstrániť poruchu, diagnostikovať stav stroja, alebo nastaviť mechanizmus stroja.

Firma Agrokom – Plus ponúka široký sortiment originálnych náhradných dielov na všetky stroje, ktoré máme v ponuke.
V tejto oblasti poskytujeme
* priamy predaj ponúkaného sortimentu v našej predajni,
* objednávku sortimentu, ktorý momentálne nie je skladom,
* dodávku sortimentu prostredníctvom zásielkovej služby,
* výmenu poškodených náhradných dielov v záručnej lehote.

Pokiaľ chcete dosiahnuť u používaného stroja rovnakú výkonnosť ako u nového stroja, odporúčame používať iba originálne náhradné diely. Žiadne neoriginálne náhradné diely nespĺňajú špecifické požiadavky tak, aby Váš stroj pracoval na kvalitnej úrovni. Pri používaní originálnych náhradných dielov budete dosahovať tú najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť Vášho stroja.
Ponúkame originálne náhradné diely, ktoré:
* spĺňajú špecifikáciu a technické normy ponúkaných strojov,
* vyhovujú špeciálnym požiadavkám strojov, pre ktoré boli vyrobené,
* sú dokonale prispôsobené, a tým prispievajú k minimalizácii času potrebného pre ich montáž,
* zaručujú pôvodnú kvalitu Vášho stroja.
Bežné sezónne náhradné diely, ktoré sú skladom, máme k dispozícii na predaj. Ak nie je náhradný diel práve skladom, na základe Vašej objednávky vieme zaistiť dodávku minimálne 95 % náhradných dielov na náš sklad do 24 hodín.
Objednané náhradné diely si môžete zakúpiť priamo v našej predajni. Náhradné diely tiež zasielame po dohode so zákazníkom expresnou kuriérskou službou priamo k zákazníkovi.
Pre ďalšie informácie o náhradných dieloch nás kontaktujte na našich telefónnych číslach.
Radi vyriešime technický problém za Vás rýchlo a kvalitne.

Predaj olejov a mazív:
V ponuke máme tiež oleje a mazivá značky SHELL, ktoré sú vhodné do všetkých ponúkaných strojov. Tieto oleje a mazivá používame tiež v rámci servisných služieb, a to hlavne pri opravách a pravidelných prehliadkach poľnohospodárskej techniky.
Pri objednávke olejov a mazív vo veľkom množstve (min. 200 litrov), privezieme objednané oleje priamo k Vám.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Pod Kalváriou 40, 08001 Prešov
Telefón: 051 774 82 38
Fax: 051 774 82 38
E-mail: agrokom@agrokom.sk
Web: www.agrokom.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Ľubomír Takáč /riaditeľ/
Ďalšie pobočky firmy AGROKOM - PLUS, spol. s r.o.
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 1997
  • Firma má 10-19 zamestnancov
Ilustračné obrázky a fotografie
AGROKOM - PLUS, spol. s r.o. - 1
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Predaj, distribúcia tovaru:
# predaj poľnohospodárskej a komunálnej techniky, # predaj technológií pre poľnohospodárstvo (rastlinná a živočíšna výroba), # predaj náhradných dielov na ponúkané poľnohospodárske stroje, # predaj olejov a mazív pre poľnohospodárske stroje,
Poskytované služby:
# servis poľnohospodárskej a komunálnej techniky, # servis technológií pre poľnohospodárstvo (rastlinná a živočíšna výroba) # sprostredkovanie financovania poľnohospodárskych strojov, # sprostredkovanie poistenia zakúpených poľnohospodárskych strojov
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved