Celkom 39 162 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Spoločnosť Topagri Slovakia bola založená na jar v roku 2007. V tom čase bolo jediným cieľom vzniku Topagri Slovakia dovoz a distribúcia fínskych traktorov Valtra. Požiadavka na zmenu dovozcu a prvotný impulz prišiel od samotného výrobcu z Fínska, ktorý mal svoje predstavy o zastúpení značky na Slovensku.

Topagri Slovakia vystupuje na Slovenskom trhu len ako importér, ktorý sa na predaji traktorov konečným užívateľom priamo nepodieľa. Obchodná sieť pozostáva zo štyroch predajcov, ktorí pokrývajú celé územie Slovenska. Ide o spoločnosti Nerim so sídlom v Nových Zámkoch, VPP Jelenec, Agra Martin Jozef Bakoš so sídlom v Ruskovciach.

Topagri Slovakia sa od 1. februára 2008 oficiálne spojila s pomerne známou spoločnosťou v slovenskom agrárnom sektore, s firmou Agraservis. Topagri Slovakia do svojho portfólia pridala okrem Valtry aj špeciálne technológie do ŽV ako sú konzervovanie krmív do vakov AgBAG a drvenie vlhkej kukurice Romill. V Košťanoch nad Turcom je aj hlavné sídlo Topagri Slovakia, odkiaľ riadia obchodné, ekonomické a marketingové aktivity. Topagri Slovakia pokračovala v rozširovaní produktového portfólia, výsledkom čoho bolo spojenie obchodných aktivít so spoločnosťou Kverneland Group Slovakia. Topagri Slovakia dostala za úlohu zastrešovať obchodné a marketingové aktivity na kompletný sortiment Kverneland Group na celom území Slovenska. Kvernelnad Group Slovakia naďalej vykonáva svoju činnosť, avšak jeho úloha je viac v oblasti legislatívy a podpory predaja. Vzhľadom na historickú viazanosť Kvernelandu na Nové Zámky vytvorila spoločnosť Topagri Slovakia stredisko zastrešujúce aktivity Kvernelandu práve v tomto juhoslovenskom meste.

Dnes Topagri Slovakia nepredáva svoje produkty z jedného miesta, čo by kládlo zvýšené nároky na logistické pokrytie potrieb zákazníkov, ale prostredníctvom našich partnerov z viacerých obchodných miest po celom Slovensku. Aj preto je dostupnosť servisu a náhradných dielov vyššia ako v minulosti. Dnes namiesto jedného partnera sa môžu obrátiť na šiestich. Každý z nich je silná a rokmi etablovaná firma so skúseným personálom. To je posun smerom k zákazníkovi.“ Pre poľnohospodára je dôležitá aj informácia o distribúcii náhradných dielov. Riešená je dvoma spôsobmi. Prvý je objednávanie náhradných dielov na sklad, na čom sa podieľa výhradný dovozca spolu s predajcami. Keďže nie je možné mať na sklade všetko, druhý spôsob objednávanie náhradných dielov je priamo z výrobného závodu v Suolahti. Na dopravu z Fínska sa využívajú dve expresné služby, ktoré letecky dopravujú objednané diely do 36 – 48 hod priamo k predajcovi alebo na akékoľvek miesto určenia.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Košťany nad Turcom 321, 038 41 Košťany nad Turcom
Telefón: 043 422 34 50
Telefón 2: 043 422 07 18
E-mail: topagri@topagri.sk
Web: www.topagri.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Radovan Fatul /riaditeľ/
  • E-mail: fatul@topagri.sk
  • Telefón: 043 422 34 50
  • Telefón 2: 0911 061 611
  • Katarína Žiarová /ekonomické oddelenie/
  • E-mail: ziarova@topagri.sk
  • Telefón: 043 430 43 34
  • Telefón 2: 043 422 07 18
Ďalšie pobočky firmy TOPAGRI Slovakia s.r.o.
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 2007
Ilustračné obrázky a fotografie
TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 1TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 2TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 3TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 4TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 5TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 6TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 7TOPAGRI Slovakia s.r.o. - 8
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Predaj, distribúcia tovaru:
Produkty značiek: Valtra, Kverneland, Vicon, McConnel, Lagarde, Hetzenbichler, Vandaele, Pfanzelt, Maraton + náhradné diely, oblečenie a hračky
Ďalšie možnosti a odkazy
REKLAMA
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved