Celkom 39 168 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Stavebno-inžinierska spoločnosť DOMEX vznikla v decembri 1990 v Bratislave ako nová, netransformovaná a samostatná spoločnosť zameraná predovšetkým na realizačnú činnosť v stavebníctve. Postupne sa predmet jej činnosti rozšíril o ďalšie okruhy, a to predovšetkým o zabezpečovanie inžinierskej činnosti s priamym prepojením na projekčné práce.

V priebehu pätnástich rokov svojho pôsobenia prevažne v Bratislave a v blízkom okolí sa úspešne zaradila medzi stabilné spoločnosti v rezorte stavebníctva. Od roku 1992 Domex, okrem domáceho trhu, úspešne pôsobí aj v Spolkovej republike Nemecko, pričom zahraničné výkony dosahujú 30% celkového ročného objemu výkonov. V roku 2001 bola Národným bezpečnostným úradom vykonaná v spoločnosti bezpečnostná previerka a organizácii bolo vydané osvedčenie o priemyselnej bezpečnosti. Na základe tohoto osvedčenia je spoločnosť spôsobilá zabezpečovať stavby s utajovanými skutočnosťami.

V súčasnosti spoločnosť zamestnáva 105 stálych pracovníkov, z toho 21 pracovníkov zabezpečuje manažérske, technicko-ekonomické a obchodné potreby firmy. Ostatní pracovníci sa priamo podieľajú na výrobnej produkcii. Sídlo administratívnej časti spoločnosti (riaditeľstvo) sa nachádza vo vlastnom objekte na Stromovej ulici. Stavebný dvor s technickým zázemím, potrebným pre plynulé zabezpečenie stavebného procesu, je vybudovaný na Komárňanskej ulici.

Nosným programom spoločnosti je realizácia občianskych a bytových stavieb. Odberateľmi realizovaných stavieb sú verejné organizácie, súkromné firmy a individuálni stavebníci. Spoločnosť v rámci svojich dodávok ponúka partnerom komplexné zabezpečenie všetkých pridružených činností a úkonov spojených s výstavbou a uvedením diela do užívania až po zabezpečenie vlastníckych práv k predmetu stavby. Touto formou odbremeňuje stavebníka od administratívnych úkonov, ktoré sú mu často cudzie a predstavujú preň podstatnú záťaž.

V priebehu svojej pôsobnosti Domex zrealizoval množstvo zaujímavých stavieb, ktorými môže prezentovať kvalitu svojej práce a profesionálnu odbornosť. Mnohé z týchto stavieb, či už celé alebo svojimi časťami, boli prezentované a publikované v odborných architektonických a stavebných periodikách. Potvrdením stupňa kvality spoločnosti je vydanie Certifikátu riadenia kvality ISO 9001:2000.
Sídlo firmy, kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Stromová ulica č. 30, 831 01 Bratislava
Telefón: 02 5479 1501
Telefón 2: 02 5479 1503
Fax: 02 5478 8338
E-mail: sekretariat@domex.sk
Web: www.domex.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Jozef Markulják /riaditeľ/
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 1990
  • Firma má 105 zamestnancov
  • Referencie: Výstavba obytnej zóny Čierna Voda - Čerešňové II - Bytový dom “Nad Lúčkami”, ul. J. Stanislava, Bratislava - Polyfunkčný dom na Perneckej ul., Bratislava - Polyfunkčný dom, Majerníkova ul., Bratislava - 39 b. j. - Devínska Nová Ves atd.
Ilustračné obrázky a fotografie
DOMEX, spol.s r.o. - 1DOMEX, spol.s r.o. - 2DOMEX, spol.s r.o. - 3DOMEX, spol.s r.o. - 4DOMEX, spol.s r.o. - 5DOMEX, spol.s r.o. - 6DOMEX, spol.s r.o. - 7DOMEX, spol.s r.o. - 8
Ďalšie možnosti a odkazy
REKLAMA
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved