Celkom 39 193 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
AXYZ,a.s. so sídlom v Martine je inžiniersko-poradenský a konštrukčný subjekt, zaoberajúci sa na jednej strane poskytovaním know-how v oblasti nasadzovania 3D CAD technológií a na strane druhej vývojom a konštrukciou nových výrobkov.

Spoločnosť bola založená v roku 1993 s cieľom podpory CAD systémov a technologií na Slovensku.

Hlavnou náplňou AXYZ, a.s. je distribúcia 3D grafického softvéru SolidWorks, ktorý sa vo svete, ako aj doma, stáva najpredávanejším plne parametrickým 3D softvérom .

AXYZ, a.s. poskytuje svojim zákazníkom celý rad profesionálnych služieb: národnú lokalizáciu sofvéru a manuálov, inštalácie, školenia, hot-line, poradenstvo pri nasadzovaní CAD a implementáciu do informačných systémov .

AXYZ, a.s. bola firmou SolidWorks Corporation vyhodnotená, ako spoločnosť, ktorá dodala a úspešne implementovala najväčší počet inštalácií za rok 2003 na Slovensku.

V roku 1995 založila spoločnosť vlastnú konštrukčnú kanceláriu, ktorej cieľom je podporovať svojich partnerov predovšetkým v oblasti mechanickej konštrukcie, kinematických a napäťových analýz , neskôr boli tieto aktivity rozšírené o komplexné projekčné a konštrukčné rozpracovanie nových výrobkov z oblasti stavebnej techniky.

Technológie dodávané firmou AXYZ, a.s. umožňujú našim zákazníkom spájať obchodno-vývojovo-výrobnú stratégiu v symbióze s procesom subdodávok, čoho dôsledkom je schopnosť dodávať na trh výrobky vyššej úžitkovej hodnoty za nižšie ceny.

Spoločnosť AXYZ, a.s sa trvalo angažuje v podpore a rozvoji výučby CAD systémov na univerzitách na Slovensku, v spolupráci s Ministerstvom školstva bolo dodaných univerzitám 120 inštalácií 3D CAD softvérov pre vtedy 5 univerzít na Slovensku.

10-ročná tradícia, servis, školenia a konštrukčné zázemie sú predpokladom úspešnej spolupráce s firmou AXYZ, a.s. a konkurencieschopnosti našich partnerov v medzinárodnom meradle.Firma AXYZ, a.s. poskytuje v oblasti dizajnu, vývoja nových výrobkov a konštrukčného rozpracovania celý rad profesionálnych služieb.

Dizajn
Práca dizajnérov firmy AXYZ predstavuje rozsiahle možnosti zvýšenia estetických a vzhľadových vlastností výrobkov, pričom sa kladie dôraz na ich technologičnosť. Využitie CAD nám umožňuje potlačiť neefektívne techniky dizajnu, čím sa dosahuje skrátenie nábehu výroby takýchto nových výrobkov.

Projekčné a konštrukčné rozpracovanie
12. ročná tradícia poskytovania služieb v oblasti vývoja výrobkov, kreatívna tvorivosť a zároveň znalosť technológií vytvárajú potrebný predpoklad k úspešnému skráteniu času vývoja nových výrobkov. Spojením práce dizajnéra projektanta a konštruktéra s využitím 3D CAD technológie i internetu, bolo pracovníkmi firmy AXYZ, a.s. možné nájsť riešenia na skrátenie doby vývoja u niektorých projektov dokonca o viac než 50%.

Kinematické a napäťové analýzy
Doplňujú paletu služieb poskytovaných spoločnosťou AXYZ, a.s. Ich výsledkom je optimalizácia výrobku a možnosť zníženia počtu prototypov potrebných na schválenie v príslušných skúšobniach a tiež v overovacích sériách.

Konštrukcia náradia
Rozširuje aktivity firmy AXYZ, a.s. do oblastí technológie výroby, pričom zameranie poskytovaných služieb smeruje do konštrukcie nástrojov na strih, a ohyb plechov, ako aj foriem na plasty.

Firma AXYZ, a.s. za svoje dizajnové a konštrukčné riešenia univerzálnych šmykom riadených nakladačov „LOCUST 752“ resp. LOCUST 1203/803 obdržala "Cenu veľtrhu " na MSV v Nitre 2000/2001. Výrobok L1203 bol okrem toho vyhlásený za výrobok roka 2001, získal tiež "Národnú cenu za dizajn".

Tvorivosť, 3D CAD technológia a tradícia sú hlavným predpokladom dlhodobej a stabilnej spolupráce firmy AXYZ, a.s. so svojimi partnermi.
Sídlo firmy, kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Jesenského 7, 036 01 Martin
Telefón: 043 422 07 61
Telefón 2: 043 422 07 60
Fax: 043 422 07 61
E-mail: info@axyz.sk
Web: www.axyz.sk
Kontaktné osoby
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: akciová spoločnosť
  • Rok založenia, tradície: 1993
  • Firma má 10-19 zamestnancov
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved