Celkom 39 184 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Naša firma bola založená v roku 1994 a zaoberá sa záhradnou architektúrou, predajom drevín a kompletnou realizáciou záhrad.

V doterajších priestoroch sa zaoberáme pestovateľskou činnosťou /letničky, balkónové kvety atď./, realizujeme predaj okrasných drevín, malo a veľkoobchodný predaj hnojív a substrátov od spoločnosti AGRO CS. Je to stredisko na údržbu verejnej zelene /25 ha/ a realizačná skupina na terénne a záhradné úpravy, vrátanie inštalácie závlahových systémov záhrad a budovania vodných prvkov, ako sú jazierka a celý vodný program od spoločnosti GARDENA.

Naši odborní pracovníci po obhliadke Vášho pozemku posúdia aktuálny stav /ohodnotia zdravotný stav porastov, prevedú inventarizáciu drevín, alebo zhodnotia pripravenosť pozemku/ a odporučia ďalší postup. Môžeme pre Vás spracovať projektovú dokumentáciu, alebo možný návrh záhradných úprav s vizualizáciou a cenovou ponukou. Naši pracovníci sú každoročne školení na nové trendy, nové technológie a odbornosť pri budovaní záhrad. Sme veľmi dobre vybavený strojovou technikou na údržbu a zakladanie záhrad.

Prevádzka Záhradkárske potreby Vám ponúka široký sortiment zeleninových, kvetinových osív, špeciálnych substrátov, hnojív, kvetináčov a iných nevyhnutných náradí, ktoré potešia každého záhradkára.

Prevádzka Kvetinová sieň Vám ponúka sviatočné kytice na každú príležitosť aj s možnosťou telefonických objednávok, prípadne s donáškou. V ponuke sú aj smútočné kytice a vence.

Pri príležitosti 15 rokov založenia našej spoločnosti pre Vás pripravujeme Nové záhradné centrum, Markušovská cesta, Spišská Nová Ves , ktoré bude otvorené v jarných mesiacoch. V nových a vlastných priestoroch pre Vás pripravujeme široký sortiment okrasných drevín a doplnkového sortimentu.
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Hutnícka 14/17, 05201 Spišská Nová Ves
Web: www.arbospis.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Daniel Csonka /konateľ, vedúci Záhradného centra/
  • Telefón: 053 441 46 66
  • Zuzana Csonková /konateľ, vedúca Kvetinovej siene/
  • Telefón: 053 446 43 63
  • Ing. Anna Hájková /vedúca ARBO SPIŠ - skleníky/
  • Telefón: 053 441 04 31
  • Romana Csonková /vedúca Záhradkárskych potrieb/
  • Telefón: 053 441 03 92
Ďalšie pobočky firmy ARBO SPIŠ s.r.o.
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 1994
Ilustračné obrázky a fotografie
ARBO SPIŠ s.r.o. - 1ARBO SPIŠ s.r.o. - 2ARBO SPIŠ s.r.o. - 3ARBO SPIŠ s.r.o. - 4
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Predaj, distribúcia tovaru:
* osivá, sadivá,priesady * letničky, balkónové kvety, trvalky * listnaté a ihličnaté dreviny * alejové a solitérne stromy * hnojivá, substráty, mulčovacia kôra * dekoračné kamene a dlažby * fólie, čerpadlá,záhradná technika * kvetináče a doplnky
Poskytované služby:
* odborné poraden. * záhradný dizajn * inventarizácia drevín * zemné a demolačné práce * zakladanie a pokládka trávnikov * rekultivácie plôch * komplet. realizácia záhrad * návrh a dodávka interierovej zelene atd.
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved