Celkom 39 204 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Spoločnosť A.Z.P. Service spol. s r.o. pôsobí na trhu od roku 2001, kedy vznikla transformáciou podniku fyzickej osoby, ktorá podniká v stavebníctve od r. 1992.

Spoločnosť realizuje stavebné práce ako subdodávateľ pre svojich zákazníkov, ktorými sú iné obchodné spoločnosti, štátne orgány a organizácie ale aj fyzické osoby.

Predmetom dodávky sú stavebné práce všetkého druhu a podľa požiadaviek klienta. Spoločnosť realizovala celý rad kompletných rekonštrukcií administratívnych budov; bytových domov vrátane pamiatkovo chránených objektov; rekonštrukcie priemyselných hál; špeciálne nátery priemyselných objektov; výškové práce s použitím horolezeckej techniky, prevádzky rýchleho občerstvenia. Našimi spokojnými zákazníkmi sú aj fyzické osoby pre ktoré sme realizovali rekonštrukcie a výstavbu rodinných domov, prestavbu a rekonštrukcie bytových jednotiek.


Zárukou odbornosti sú zamestnanci s dlhoročnou praxou a vyprofilovaní subdodávatelia. V rámci dodávky stavebných prác zabezpečujeme inžiniersku činnosť. Dohľad nad realizáciou stavebných prác zabezpečuje odborne spôsobilý inžinier vo výstavbe s tridsaťročnou praxou v odbore pozemných stavieb.

Cieľom našej malej stavebnej spoločnosti je realizovať požiadavky zákazníka k jeho maximálnej spokojnosti, flexibilne, kvalitne, v dohodnutých termínoch a za dostupné ceny.

Pre rozhodnutie o dodávateľovi stavebných prác je nevyhnutná komplexná cenová ponuka, ktorú Vám na Vaše požiadanie vypracujeme.

Cieľom spoločnosti je zabezpečiť kompletnú dodávku stavebných prác avšak je možné objednať si čiastkové stavebné práce najmä:
klampiarske · pokrývačské · murárske · tesárske · kúrenárske · elektroinštalačné · vodoinštalačné · pokládka dlažieb, obkladov, parkiet a plávajúcich podláh · maliarske a natieračské práce · pieskovanie povrchov · sadrokartónové systémy a kazetové podhľady
Hlavné sídlo firmy - kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Košická 43/E, 821 08 Bratislava
Web: www.azp.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Peter Zibrin /riaditeľ/
Ďalšie pobočky firmy A.Z.P. Service, spol. s r.o.
kancelária - Celá SR
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 2001
Ilustračné obrázky a fotografie
A.Z.P. Service, spol. s r.o. - 1A.Z.P. Service, spol. s r.o. - 2A.Z.P. Service, spol. s r.o. - 3A.Z.P. Service, spol. s r.o. - 4A.Z.P. Service, spol. s r.o. - 5A.Z.P. Service, spol. s r.o. - 6
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Poskytované služby:
Rekonštrukcie: · Administ. priestorov · Rodinných a bytových domov · Podkrov. priestorov · Fasád vrátane zateplenia · Bytových jednotiek · Sadrokartón. systémy · Kazetové podhľady Novostavby: · Nadstavby a vovstavby podkrov. pries. - Priemysel. haly
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved