Celkom 39 113 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Firma BENNING GmbH Bocholt, SRN, patrí k popredným svetovým výrobcom prúdových zdrojov a pôsobí v mnohých krajinách Európy, Ameriky a Ázie. BENNING GmbH je nositeľom certifikátu DIN ISO 9001 (riadenie akosti) a ISO 14000 (ekológia). Firma zamestnáva približne 900 zamestnancov, pričom veľký dôraz kladie na výskum a vývoj zaisťovaný vlastnou základňou s 50 zamestnancami. Výrobky preto vždy zodpovedajú najprísnejším požiadavkám predpisov Európskej únie, prípadne ďalších krajín a predstavujú špičku z hľadiska technickej a kvalitatívnej úrovne oboru prúdových zdrojov vo svete.

Pre zaistenie priameho kontaktu so zákazníkmi, využitie potenciálu cieľovej krajiny v oblasti servisu a služieb zriaďuje firma BENNING pobočky v rôznych krajinách. V roku 2000 bola zriadená pobočka v Slovenskej republike.

Dcérska spoločnosť BENNING SLOVENSKO, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom trhu a medzi jej popredných zákazníkov patrí napr. Slovak Telekom, Slovenské elektrárne, ZSE, Železnice Slovenskej republiky, EnerSys, Hoppecke, STILL, Beta-car, Altron a ďalší. Spoločnosť zabezpečuje predaj výrobkov, technické poradenstvo, servisné činnosti vrátane pohotovostného servisu s lehotami dohodnutými individuálne so zákazníkmi a čiastočne aj opravu niektorých výrobkov.

Všetky výrobky BENNING sú nositeľmi značky CE. Na všetky dodávané zariadenia je vystavené Prehlásenie o zhode podľa zákona č. 264/1999 Z.z.
Sídlo firmy, kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Kukuričná 17, 831 03 Bratislava
Telefón: 02 /444 59942
Fax: 02 /444 550
E-mail: benning@benning.sk
Web: www.benning.sk
Kontaktné osoby
  • Ing. Oto Trnka /riaditeľ/
  • Ing. Josef Miškovský /konateľ/
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: spol. s r.o.
  • Rok založenia, tradície: 2000
Prehľad konkrétnych produktov a služieb
Výroba, montáž tovaru:
Elektrické stroje ; Prúdové zdroje pre bezpečnost a Prúdové zdroje pre telekomunikácie; Trakčné nabíjače; UPS systémy; Meracia a skúšobná technika
Predaj, distribúcia tovaru:
Elektrické stroje ; Prúdové zdroje pre bezpečnost a Prúdové zdroje pre telekomunikácie; Trakčné nabíjače; UPS systémy; Meracia a skúšobná technika
Poskytované služby:
servis
Ďalšie možnosti a odkazy
REKLAMA
Nové články
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2018, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved