Celkom 39 170 firiem !
Slovenské firmy, obchody, eshopy
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
Textové informácie o firme
Spoločnosť ALEMAN- Personálne služby je personálna agentúra, zaoberajúca sa poskytovaním služieb v oblasti sprostredkovania zamestnania tak pre záujemcov o prácu ako aj pre firmy, hľadajúce vhodný personál pre svoju prevádzku.
Hlavná činnosť agentúry spočíva vo vyhľadávaní vhodných pracovných pozícii pre záujemcov o prácu a ich následnom umiestňovaní do nimi vybraných inštitúcií a zariadení, ktoré zodpovedajú ich vzdelaniu, jazykovým schopnostiam a hlavne požiadavkám zamestnávateľa. Vzhľadom na to, že populácia Európy nezadržateľne starne, s čím je spojený aj zdravotný stav obyvateľstva, je veľký záujem o kvalifikované pracovné sily z oblasti zdravotníctva, ako sú diplomované zdravotné sestry, všeobecné zdravotné sestry, ošetrovateľky a ošetrovatelia, ktorých vzdelanie je uznané ako rovnocenné v tej krajine, v ktorej chcú svoju odbornú činnosť vykonávať.
Záujemcovia o prácu majú možnosť zamestnať sa ako odborné zdravotné sily v zariadeniach pre seniorov, opatrovateľských domoch, v inštitúciách poskytujúcich ambulantnú starostlivosť pacientom, intenzívnu zdravotnícku starostlivosť ťažko chorým pacientom u nich doma ako aj paliatívnu starostlivosť.

Okrem odborného zdravotníckeho personálu s uznaním rovnocennosti vzdelania, ponúkame sprostredkovanie práce aj pre zdravotníckych asistentov a pomocné sily v zdravotníctve, ktoré majú absolvované odborné stredoškolské vzdelanie, ale nespĺňajú podmienky na výkon práce diplomovanej zdravotnej sestry, ošetrovateľky a ošetrovateľa. Pre týchto záujemcov vieme sprostredkovať prácu v domovoch pre seniorov, opatrovateľských zariadeniach, ale aj v zariadeniach poskytujúcich ambulantnú starostlivosť a starostlivosť o ľahších pacientov v ich domácom prostredí.
Absolventom zdravotníckych a opatrovateľských kurzov sprostredkujeme prácu v oblasti opatrovania v domácom prostredí klienta.
Sídlo firmy, kontaktné informácie
Kontaktné údaje
Pôsobnosť: Celá SR
Adresa sídla: Vranov nad Topľou
Telefón: 0948 201 470
E-mail: info@aleman.sk
Web: www.aleman.sk
Kontaktné osoby
Ďalšie údaje, zaujímavosti
  • Forma podnikania: fyzická osoba
Ďalšie možnosti a odkazy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2019, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved